Labsiad

  • [protected email address]

Değerli üyelerimiz, potansiyel üyelerimiz ve çok kıymetli iş ortaklarımız;

Birlikten kuvvet doğuracak bir model…

İnovasyonu takip edecek, katkı koyacak ve sürdürecek bir yapılanma…

Küresel dinamiklerin, tüm yerel sosyo ekonomik koşullara yansımalarının değerlendirildiği yeni projelere ve  zorluklara çözümler üretecek bir sistem…

Türkiyenin ilk  Laboratuvar Ürünleri Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği.. 

Laboratuvar ürünleri ve cihazları üreticileri, satıcıları,  sektörle ilgili yayın, arge ve kalibrasyon yapan üyelerinin kamu ve özel kesimde karşılaştığı sorunların hukuki, iktisadi ve sosyal yönleriyle araraştırılıp çözmek amacı ile gönüllülük prensibi üzerine kurulduk...       

Günümüzde inovasyon, ileri teknoloji ve sürdürülebilirlik, ticaret arenasında başarıya ulaşmak ve başarısını korumak isteyen işletmelerin taviz veremeyeceği, birbirinden ayrılmayan üç kardeş kavram haline gelmiştir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde fark yaratmak için, bu üç kavramın rehberliğinde hareket etmemiz kaçınılmazdır.

 

Teknolojinin tüm hayatımıza hızla girdiği ve neredeyse tamamen tekeline aldığı dünyamızda, duruma uyum sağlama gerekliliklerimiz de değişti. Bizler bu yeni dünyanın hızına yetişmeyi, değişen beklentileri ve ihtiyaçları karşılayacak şekilde hareket etmeyi hedefliyoruz.

İhtiyaçları doğru tespit ederek yaşamımıza değer katacak fikir ve ürünler geliştirmemiz, mevcut iş modellerimizin içinde karşılaşmakta olduğumuz güncel sorunlar ve uzun vadede öngörülen sosyo ekonomik verilerin gözetilmesi değerlendirilmesi ve üretilen fikir ve çözümlerin aksiyona dönüştürülerek mümkün tüm önlemlerin alınması gerekliliği kaçınılmazdır.

Bu yolda tüm gücümüzü birleştirdik ve misyonumuz doğrultusunda hedefe ilerlemeye devam ediyoruz.

Gönüllülük prensibi üzerine kurulmuş, ancak tüm üyelerimizin üstün destek ve özverili çalışmaları ile bugünlere getirdiği Laboratuvar Ürünleri Sanayicileri ve İşadamları Derneğimizi, ülkemizi, özellikle endüstriyel alanda gelişen uzun dönem yatırımlarının her geçen gün artmakta olduğu yeni döneminde, Bilim, Ar-ge, Endüstriyel üretim ve bağlı tüm kalite kontrol süreçleri bütününde hedeflediği teknolojik seviyeye erişmesi için destek verecek bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak geliştirmek en büyük hedefimiz olacaktır.

 

Laboratuvar Ürünleri Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği

 
3WTURK CMS v8.3.1